Про Агентство

logo-contact-lg

Агентство нерухомості «Контакт» це надійність і професіоналізм та великий досвід роботи!

Головною метою агентства є оптимальне рішення поставлених задач клієнтом житлової чи комерційної нерухомості в найкоротші терміни.

З дня заснування, агентство нерухомості «Контакт» характеризують динамічний розвиток і фінансова стійкість. Прозорість відносин із клієнтами, включаючи гнучкий підхід до ціноутворення в галузі ріелторських послуг – основа довіри клієнтів і партнерів. Активна співпраця з будівельними та інвестиційними компаніями дозволяє агентству нерухомості «Контакт» враховувати і просувати інтереси клієнтів різних соціальних верств, вибирати оптимальні шляхи вирішення завдань, забезпечувати юридичний захист та супровід угод.

Динамічний розвиток партнерських відносин, постійна робота з розширення видів послуг і продуктової лінійки, досвід і застосування нових технологій роблять компанію відкритим, успішним і впевненим гравцем ринку нерухомості.

Цілі агентства нерухомості «Контакт»: професіональне вирішення задач у сфері нерухомості, постійний розвиток та збільшення простору діяльності.

Наші конкурентні переваги:
знання законодавчої бази
кваліфікована консультація
індивідуальний підхід до кожного клієнта
креативне мислення
завдяки навчанню, спеціалісти агентства постійно вдосконалюють свої професійні навики
досконале знання статистики цін на ринку житлової та комерційної нерухомості

Агентство нерухомості «Контакт» це:
надійність і професіоналізм
швидкість і якість виконання роботи
велика база даних по комерційній нерухомості
гнучка система знижок для постійних клієнтів
повна конфіденційність проведеної угоди

пошук нерухомості на карті міста
квартири продаж квартири оренда приватний сектор продаж приватний сектор оренда будівлі і приміщення продаж будівлі і приміщення оренда земельні ділянки продаж земельні ділянки оренда послуги агентства нерухомості «Контакт» зв’язатися з нами додати нерухомість до нашої бази даних