Послуги агентства

Представляємо інтереси наших клієнтів на ринку нерухомості

Житлова і комерційна нерухомість у Київській та Черкаській областях на первинному і вторинному ринках

Здійснюємо юридичний супровід операцій з нерухомістю

Повний юридичний супровід угод, консультації з правових питань


Допомагаємо в узаконенні самочинних будівель та перепланувань

Cприяємо при підготовці та реєстрації необхідних документів

Виготовляємо технічні паспорти на різні типи об’єктів

Технічні паспорти на квартири; приватні, садові та дачні будинки; гаражі; об’єкти нежитлового фонду


Маркетинговий аналіз і моніторинг ринку нерухомості

Досконале знання статистики цін на ринку житлової та комерційної нерухомості

Проводимо експертну оцінку нерухомості різного типу

Проводимо експертну оцінку нерухомого майна та земельних ділянок

Пропозиція нашим Клієнтам

З нашою допомогою Ви зможете заощадити: Гроші (розміщення платної реклами, грамотний аналіз цін, уповноважені торги, низькі ціни на оцінку, нотаріальні послуги за прийнятними цінами, юридичний супровід, гарантоване повернення завдатку, перевірка банкнот, пільгові умови безготівкових банківських розрахунків), Час (наш спеціаліст розміщує рекламу на десятки ресурсів та переглядає об’єкти), Нерви (безпека всіх етапів, повний юридичний супровід, відсутність цілодобових дзвінків, Ви не спілкуєтеся з шахраями).

Пошук нерухомості

Додати нерухомість

Ми рекомендуємо переглянути:

Купити нерухомість за допомогою ріелторів нашого агентства нерухомості «Контакт» – означає купити саме те, що Вам потрібно, за ті кошти, які Ви планували витратити на цю покупку!

Сьогодні, кількість нерухомості, що виставлена для продажу на ринку, становить сотні об’єктів, і кожен з них, можливо, Вам підійде. Агентство нерухомості «Контакт» допомагає людям визначити, які саме об’єкти відповідають їхнім потребам найбільшою мірою, швидко вивчити пропозиції на ринку нерухомості і прийняти найкраще для Вас рішення.

Наша система роботи дозволяє тримати вас у курсі та інформувати про нові пропозиції нерухомості в той момент коли інформація тільки з’явилася в професійних базах даних та ЗМІ. Ми подивимося, наскільки нерухомість вам підійде, домовимося про перегляд і проведемо переговори, і, звичайно, організуємо угоду швидко, безпечно і комфортно для всіх її учасників

пошук нерухомості на карті міста
квартири продаж квартири оренда приватний сектор продаж приватний сектор оренда будівлі і приміщення продаж будівлі і приміщення оренда земельні ділянки продаж земельні ділянки оренда послуги агентства нерухомості «Контакт» зв’язатися з нами додати нерухомість до нашої бази даних