logo-contact-preload

Агентство «КОНТАКТ» пропонує оформлення ВНЖ (вид на проживання) і допомогу з працевлаштування в Чехії, Словаччині, Австрії та в інших країнах Європи громадянам України, а також тим, хто має тимчасовий дозвіл на проживання в європейських країнах.

Ми пропонуємо людям не тимчасові заробітки, а легальну і постійну роботу з офіційним оформленням в європейській фірмі. Для цього оформляється не робоча віза, а ВНЖ (вид на проживання), для тривалого перебування в обраній країні, щоб не залежати від термінів візи. Потрібна вакансія підбирається в той час, коли оформляються документи для ВНП.

Найбільш поширеними вакансіями є: будівельники, водії, працівники ферми, пакувальники, прибиральники, швачки і т. д. А також існують програми для працевлаштування лікарів, вчених.

Посвідка на постійне проживання (ППП) (англ. residence permit) — документ, що підтверджує право іноземця чи особи без громадянства на постійне проживання в країні. В Україні іноземні громадяни можуть отримати посвідку на постійне проживання на підставі Дозволу на імміграцію.

Дозвіл на імміграцію — рішення спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань імміграції та підпорядкованих йому органів, які надають право іноземцям та особам без громадянства на імміграцію. Дозвіл на імміграцію надається для певних категорій іммігрантів згідно з законами України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про імміграцію» у межах квот, встановлених Кабінетом Міністрів України Порядку формування квоти імміграції, Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію і поданнями про його скасування та виконання прийнятих рішень від 26 грудня 2002 р. № 1983, або поза квотою імміграції.

ППП, як правило, є документом, що дає право на вільний виїзд з країни та в’їзд до неї протягом усього терміну дії дозволу на постійне проживання. В той же час, в деяких країнах наявність ППП не звільняє від необхідності отримання особами, що постійно проживають на їх території, в’їздних та виїзних віз.

В законодавстві деяких країн (наприклад, Швейцарія, Австрія, Іспанія, Італія, Мальта, Естонія та інші) є положення, що дозволяють заможнім іноземцям отримати ППП без права на роботу. В перелічених країнах іноземці можуть отримати інший тип ППП — з правом на роботу. Можливість переходу з Посвідки на тимчасове проживання на ППП виникає зазвичай через 5 років для більшості країн ЄС. Тим не менше, в таких країнах як Бельгія, Угорщина, т.і. такий перехід можливий через три роки легального проживання в країні. В Швейцарії у більшості випадків перехід на статус постійного жителя можливий після 10 років перебування у статусі тимчасового жителя.